TikTok'ta Nasıl Daha Fazla Takipçi Edinilir

TikTok'ta Nasıl Daha Fazla Takipçi Edinilir

TikTok, viral olmak ve izleyici kazanmak için harika bir yerdir. Ancak TikTok takipçilerini nasıl edinirsiniz, onları satın almak uygun mudur ve nasıl doğrulanırsınız?

TikTok'ta ödeme almak için kaç takipçiye ihtiyacınız var?

Demek bir içerik yaratıcısısın. Zamanınız ve emeğiniz için o tatlı paralardan biraz almak istiyorsunuz. Bunu yapmak için TikTok Creator Next'e kaydolmanız gerekir.

 

Creator Next tarafından kabul edilecek minimum takipçi sayısı yoktur, ancak son 30 gün içinde 1.000'den fazla görüntülenen en az üç gönderiye ihtiyacınız vardır. İçeri girdiğinizde, CANLI Hediyelerden TikTok Creator Marketplace'e kadar her şeye erişebilirsiniz.

Genel bir kural olarak, TikTok'ta gerçek para kazanmaya başlamak için en az 1.000 takipçiye ihtiyacınız var.

TikTok'ta 1.000 takipçiniz olduğunda ne olur?

Para kazanma için ideal olarak 1.000 takipçiye ihtiyacınız var çünkü TikTok LIVE yalnızca 1.000'den fazla takipçisi olan kişiler tarafından kullanılabilir. Bu sayıya ulaştığınızda platform, Creator Next'e kaydolduğunuz sürece TikTok LIVE ile ödeme almanızı kolaylaştırır. TikTok'ta para kazanma hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız buraya tıklayın.

 

TikTok'ta hızlı bir şekilde 10.000 takipçiyi nasıl edinirsiniz?

TikTok'ta nasıl takipçi kazanılır, 10.000'e ulaşma etrafında dönüyordu. Bu sihirli sayı, uygun içerik oluşturuculara her 1.000 görüntüleme için yaklaşık iki ila üç sent kazandıran TikTok Yaratıcı Fonu'na başvurabileceğiniz anlamına geliyordu.

Günümüzde, Creator Next sayesinde giriş engeli çok daha düşük. Creator Marketplace gibi bazı özelliklerine yalnızca 10.000 takipçi ile erişilebilir. Yine de koşmadan önce yürümeyi öğrenin. 10.000 harika bir hedef, ancak ilk etapta TikTok'ta nasıl takipçi kazanacağınızı bilmeniz gerekiyor.

 

TikTok takipçileri

TikTok'ta ücretsiz olarak nasıl takipçi kazanılır?

En azından, ilk 1000'i almalısın. Takipçi arayışına aşamalı bir yolculuk olarak yaklaşmaya çalışın - çok az insan anında başarıya sahiptir ve bunu sürdürebilir, bu yüzden ihtiyacınız olanı yapın ve bunun üzerine inşa edin. İşte TikTok takipçilerini nasıl edineceğinize dair bazı ipuçları.

Kitlenizi anlayın

İnsanlar sırf bu yüzden TikTok hesaplarını takip etmiyorlar Genellikle, Sizin İçin özet akışında bir içerik açılır, dikkatlerini çeker ve onları doğru düğmeye basmaya ikna eder. Kitlenizin kim olduğu, neyle ilgilendikleri, aradıkları hashtag'ler ve sevdikleri içerik hakkında net bir fikriniz olsun - yardımcı olacaksa yazın. Bir dizi, kitap veya film gibi içeriğinizin de bir hedef kitlesi olmalıdır.

100 takipçiye ulaştığınızda TikTok Analytics'in kilidini açarsınız. Kitlenizin davranışlarını, beğenilerini, beğenmediklerini ve daha fazlasını daha iyi anlamanıza yardımcı olabilecek, kullanımı ücretsiz bir araçtır. Ayrıca, sadece onlara sorarak kitlenizin neyi kazdığını da ölçebilirsiniz. Anketler, sorular ve harekete geçirici mesajlar, perdeyi aralamanıza ve takipçilerinizin kafalarına girmenize yardımcı olabilir.

 

Başkalarından ilham alın

İster Minecraft, makyaj eğitimleri, ileri dönüşüm veya tamamen başka bir konuda uzmanlaşmış içerik oluşturuyor olun, ilhama ihtiyacınız var. Bu nedenle, seçtiğiniz alandaki liderlere göz atın. Bunun amacı onların fikirlerini çalmak veya içeriklerini çalmak değil - onlar için neyin işe yaradığına, izleyicilerinin nelerden hoşlandığına bakın ve bunu kendi çıktınıza uygulayın.

 

Zorluklara atla

Bazı insanlar zorluklara katıldıklarında TikTok'ta hızlı başarı elde ederler. Bu, daha fazla TikTok takipçisi edinmenin kesin bir yolu olmasa da şansınızı artırır. Ne tür zorlukların ortaya çıktığını, neden trend olduklarını ve onlara kendi dönüşünüzü nasıl ekleyebileceğinizi araştırın. Bu son nokta, içeriğinizi neyin artıracağı veya bozacağıdır - masaya meydan okuyan diğer tüm içerik oluşturuculardan gerçekten farklı olan ne getirebilirsiniz?

Markalı meydan okuma hashtag'leri de TikTok takipçileri elde etmek için sağlam bir yöntem olabilir. Bir süpermarket, teknoloji şirketi, eğlence ağı veya bunun gibi biri bir meydan okuma yürütüyorsa, size esir bir izleyici kitlesi sunulur.

1000 TikTok takipçisi

Kitlenizle etkileşim kurun

Görüşlerini yorumlara yazmalarını isteyin. Onları yanıtlamaya davet edin. Çığlıklar verin. Elbette, trendleri ve zorlukları takip edin, ancak insanların sizin için TikTok'ta sizi takip ettiğini unutmayın .

Sık sık ve tutarlı bir şekilde içerik oluşturun

Kendinize bir içerik takvimi yapın. Profesyoneller bunları kullanır ve sizinkinin onlarınki kadar yığılmış olması gerekmese de, bu iyi bir uygulamadır. Normal içeriğin dışarı pompalanması, insanlara profilinize dönmeleri ve videolarınızla etkileşim kurmaları için bir neden verir - bu da başkalarının Sizin İçin sayfalarında görünme şansınızı artırır.

 

Diğer platformlarınızı kullanın

Takip eden büyük bir Instagram'ınız var mı? Adını Facebook'ta mı yaptın? Zaten başka bir platformda varlığınız varsa, TikTok içeriğinizi orada yeniden kullanın. Örneğin Instagram'da yerleşik iseniz, TikTok videolarınızı Instagram Makaraları için kullanabilirsiniz. Sadece filigranı bırakmayı unutmayın - bu şekilde, sadece yeniden göndererek potansiyel olarak TikTok takipçileri alabilirsiniz!

 

Düetler ve Dikiş Kullanın

Duet ve Stitch özelliklerini kullanarak diğer kişilerin videolarını yeniden yorumlayın ve tepki verin. Zorluklara çok benzer şekilde, trend olan içeriğe kendi benzersiz yaklaşımınızı bulursanız insanları çekebilirsiniz.

Daha fazla Tiktok takipçisi edinin

TikTok'u 10 dakikada nasıl ünlü yaparsınız?

Çoğu zaman, viral isabetler rastgeledir. Şey, tamamen rastgele değil. İnsanlarda yankı uyandıran içeriklerin küratörlüğünü yapmak ve oluşturmak için tonlarca iş harcanıyor.

TikTok'ta nasıl doğrulanırsınız?

Doggface208'in doğrulandığını fark etmiş olabilirsiniz. O bir mavi işaretçi. Peki, TikTok'ta nasıl doğrulanırsınız ?

Doğrulama için resmi bir yol yok. Başvuramaz veya giriş yapamazsınız – Kriterleri karşılayıp karşılamadığınıza TikTok karar verir. Ancak, onları tatlı tutabilirsiniz. İşte TikTok'ta nasıl takipçi kazanacağınız ve yol boyunca nasıl doğrulanacağınız.

  • Viral ol. Yine, bu en güvenilir teknik değil, ancak viral isabetler aldıysanız, büyük olasılıkla size büyük mavi tik teklif edilecektir.
  • Medyada yer alan özellik. Adınız YouTube videolarında, dergi makalelerinde, web sitelerinde, haber özelliklerinde ve daha fazlasında görünürse, fark edilme şansınız çok yüksektir. 
  • Önce başka bir platformda doğrulayın. Bazıları diğerlerinden daha kolaydır. Örneğin, çok az takipçili Twitter'da doğrulama başvurusunda bulunabilirsiniz, oysa Instagram çok daha zor.
  • Kurallara bağlı kal. Yasaklar, ihtarlar ve yayından kaldırmalar, doğrulama şansınıza zarar verir.

 

TikTok'ta nasıl takipçi kazanılacağını düşünürken mavi tik işaretinin ötesine bakın. TikTok'ta doğrulama etkileyici, ancak her şeyin başı ve sonu değil.

Sadece sayıları artırmak için TikTok'ta değilsiniz – içeriğiniz iyi olmalı, izleyicileriniz buna inanmalı, siz de öyle. İpuçlarımızı aklınızda bulundurun, ancak en önemlisi, eğlenmeyi unutmayın.

Bu arada biraz ilham arıyorsanız TikTok'ta Epidemic Sound'u takip etmeyi deneyin.